Strona główna > Akcesoria > Sterowanie komputerem

Sterowanie komputerem


Nazwa Data Ilość pobrań Ocena

Czasowy Wyłącznik Komputera 2.52

Czasowy Wyłącznik Komputera 2.52 PL

Licencja: bezpłatna (free) Czasowy Wyłącznik Komputera (CWK) to program pozwalający zautomatyzować proces wyłączania komputera lub zamykania wybranych programów. Może także służyć do rozłączania połączenia modemowego, potrafi zresetować system, wprowadzić komputer w stan hibernacji lub uśpienia.
589 Ocena
4.10

KM Wakeup 1.6

KM Wakeup 1.6 PL

Licencja: bezpłatna (free) KM Wakeup służy do definiowania listy alarmów, które mogą o wybranej porze uśpić komputer (wstrzymanie standby; znikomy pobór mocy przez komputer, zupełna cisza), obudzić komputer (jako jeden z nielicznych programów darmowych potrafi obudzić komputer ze stanu wstrzymania), wyłączyć komputer, wyświetlić komunikat, odtworzyć wybrany dźwięk (wav/mp3) (opcjonalnie z maksymalną głośnością), uruchomić wybrany program.
268 Ocena
4.20

KM Remote 2.94

KM Remote 2.94 PL

Licencja: bezpłatna (free) KM Remote to darmowe i łatwe w obsłudze narzędzie do automatyzacji pracy w Windows. Za pomocą tej aplikacji uzyskamy możliwość zdalnego sterowania systemem operacyjnym za pomocą przycisków myszy, skrótów klawiaturowych, a także komend głosowych.
192 Ocena
3.40

Shut Down-O-Matic 2.2.2

Shut Down-O-Matic 2.2.2 PL

Licencja: bezpłatna (free) Darmowy program do zamykania systemu Windows lub restartowania komputera o określonej porze lub po upływie określonego czasu lub po zamknięciu określonej aplikacji. Przydatny przy oglądaniu filmów lub telewizji na komputerze, a także przy pobieraniu plików. Umożliwia wymuszenie zamknięcia systemu bez zgody na zamknięcie ze strony aplikacji.
558 Ocena
3.50

CzasoWyłącznik 4.0

CzasoWyłącznik 4.0 PL

Licencja: bezpłatna (free) CzasowyWyłącznik to bezpłatna i oferująca podstawową funkcjonalność aplikacja przeznaczona do zautomatyzowania operacji wyłączania/ponownego uruchamiania komputera oraz wylogowywania aktywnego użytkownika. Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i intuicyjnym interfejsem użytkownika.
392 Ocena
3.80

f.lux 4.71

f.lux 4.71

Licencja: bezpłatna (free) f.lux to bardzo ciekawa aplikacja, która automatycznie dostosuje temperaturę kolorów wyświetlacza do aktualnej pory dnia. Dzięki temu program pozwala zadbać o kondycję oczu użytkownika.
2018-05-31 158 Ocena
4.60

Lomsel Shutdown 1.05

Lomsel Shutdown 1.05 PL

Licencja: bezpłatna (free) Lomsel Shutdown - mały program, który automatycznie może wykonywać różne, często powtarzane operacje jak zamykanie systemu, restart komputera, rozłączenie połączenia modemowego, hibernacja systemu itp. Program umożliwia szybki dostęp do tych operacji przez ikonę w zasobniku systemowym (przy użyciu menu kontekstowego).
273 Ocena
4.20

Xpadder 5.3

Xpadder 5.3

Licencja: testowa (trial) Xpadder to darmowa aplikacja, która zamienia kontroler do konsol w wirtualną myszkę lub klawiaturę. Xpadder symuluje możliwości nawigacyjne myszy lub klawiatury komputerowej podczas używania klasycznego kontrolera do konsol (np. do Xboksa lub Playstation). Dzięki temu można grać za pomocą pada w proste gry, które nie wspierają joysticka.
170 Ocena
4.00

Microsoft SharedView 1.0

Microsoft SharedView 1.0

Licencja: bezpłatna (free) Microsoft SharedView to mały, szybki program umożliwiający udostępnianie dokumentów i ekranu z wybraną aplikacją uruchomioną na komputerze małej grupie użytkowników.
158 Ocena
4.00

Spikit 1.9.4.0

Spikit 1.9.4.0 PL

Licencja: bezpłatna (free) Spikit to program pozwalający na sterowanie komputerem z wykorzystaniem komend głosowych. Do najważniejszych zalet aplikacji niewątpliwie należy zaliczyć szerokie możliwości konfiguracyjne.
2014-11-14 208 Ocena
4.00

WinParrot 2.1.3.4

WinParrot 2.1.3.4

Licencja: bezpłatna (free) WinParrot to rozbudowany i darmowy program, mający na celu automatyzację najczęściej wykonywanych na komputerze operacji. Pozwala ono skutecznie rejestrować ruchy myszką, kliknięcia, a także czynności wykonywane za pośrednictwem klawiatury i samoczynne ich powtarzanie w dowolnym momencie.
2016-06-12 239 Ocena
4.10

Volume2 1.1.5.404

Volume2 1.1.5.404 PL

Licencja: bezpłatna (free) Volume2 to doskonały zamiennik dla systemowego mechanizmu do zarządzania głośnością dźwięku, który daje możliwość regulacji głośności przy użyciu myszki, klawiatury oraz specjalnego paska ulokowanego przy krawędzi ekranu.
2018-02-03 524 Ocena
4.40

Wise Auto Shutdown 1.73

Wise Auto Shutdown 1.73 PL

Licencja: bezpłatna (free) Wise Auto Shutdown to niewielkich rozmiarów narzędzie, pozwalające automatyzować takie czynności jak wyłączanie komputera, ponowne jego uruchomienie, usypanie itp. Z jego pomocą skonfigurujemy komputer, aby ten wyłączył się w ściśle określonym czasie.
2018-10-18 355 Ocena
3.70

EasyClicker Pro 1.3 Beta

EasyClicker Pro 1.3 Beta PL

Licencja: bezpłatna (free) EasyClicker Pro to program, którego zadaniem jest automatyzacja niektórych czynności wykonywanych na komputerze. Program umożliwia symulowanie wciśnięcia dowolnych przycisków myszy oraz klawiszy na klawiaturze. Aplikacja umożliwia tworzenie swoich kombinacji kliknięć.
948 Ocena
4.00

Free Mouse Auto Clicker 3.8.5

Free Mouse Auto Clicker 3.8.5

Licencja: bezpłatna (free) Free Mouse Auto Clicker to program, który służy do zautomatyzowania procesu klikania myszą lub wciskania przycisków klawiatury. Interfejs programu jest bardzo przejrzysty i oferuje zaledwie jedno okno, gdzie mamy dostęp do wszystkich ustawień oferowanych przez Free Mouse Auto Clicker. Możemy ustalić w jakich odstępach czasowych mają być wykonywane poszczególne kliknięcia myszą, zdefiniować jaki przycisk ma odpowiadać za wykonywanie danej akcji, a nawet skorzystać ze skrótów klawiaturowych.
2017-08-04 216 Ocena
3.50

Switch Off 3.5.1.950

Switch Off 3.5.1.950 PL

Licencja: bezpłatna (free) Switch Off to prosty w obsłudze program do automatycznego wyłączania komputera. Program jest bardzo łatwy w obsłudze. Po uruchomieniu pojawia się ikona w zasobniku systemowym, z której dostajemy się do ustawień i okienka aplikacji. Wybieramy interesujące nas zadanie np. wyłączenie komputera, ustalamy godzinę i cykliczność akcji - i włączamy zadanie, które w odpowiednim momencie zostanie wykonane, już bez naszego udziału.
485 Ocena
4.00


Kompresory plików |  Menedżery plików |  Kalkulatory |  Kalendarze |  Rozszerzenia i powłoki pulpitu |  Zegarki |  Mapy i nawigacja GPS |  Sterowanie komputerem |  Inne akcesoria |  Obsługa dysków internetowych |