Strona główna > Multimedia Tworzenie prezentacji i demonstracji


ActivePresenter

ActivePresenter

7.2.1   PL
ActivePresenter
ActivePresenter to rozbudowany program do tworzenia interaktywnych prezentacji, wideo-poradników, demonstracji oraz screencastów. Oferuje bogaty zestaw funkcji pozwalających wzbogacić projekt m.in. o dodatkowe obiekty graficzne, interaktywne elementy itp. ActivePresenter charakteryzuje się niezwykle prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, prostotą w użytkowaniu i gotowymi profilami przechwytywania całego ekranu pulpitu lub dowolnego jego fragmentu.

ActivePresenter to doskonałe oprogramowanie do tworzenia demonstracji i wideo-poradników poprzez przechwytywanie ekranu pulpitu. Oprócz tego program można wykorzystać do organizowania kursów e-learningowych, czyli do nauki przez internet.

Wersja bezpłatna nie posiada ograniczeń czasowych ani funkcjonalności. Gotowe prezentacje zapisane mogą zostać do postaci obrazów PNG i JPEG oraz wideo AVI, WMV, MPEG4 i WebM. Opcjonalnie możliwy jest również eksport do innych dostępnych w programie formatów (FLV, PDF, HTML, DOC/DOCX, XLS/XLSX, SCORM 1.2/2004, PPT/PPTX), jednak w tym przypadku na obraz nanoszony jest znak wodny z nazwą programu.

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10
Licencja: bezpłatna z wyłączniem zastosowań komercyjnych
Ocena

Download ActivePresenter
Słowa kluczowe: ActivePresenter pobierz pobieranie za darmo free download chomikujHyperCam  | Camtasia Studio