Strona główna > Biuro Pakiety biurowe


EuroOffice

EuroOffice

2017   PL
EuroOffice
EuroOffice to bezpłatny pakiet biurowy stworzony na bazie OpenOffice. EuroOffice w odróżnieniu od swojego protoplasty wyposażony został w zbiór funkcji i poprawek, które nie zostały nigdy wprowadzone. Dostępne jest ono w 7 językach (w tym polskim) i umożliwia obsługę plików stworzonych przy użyciu pakietu Microsoft Office.

EuroOffice składa się z następujących komponentów:

- Writer - rozbudowany edytor tekstowy, za pomocą którego można tworzyć i edytować listy, raporty, dokumenty i strony internetowe umieszczając w nich tekst i grafikę oraz wykonując szereg innych czynności.
- Calc - alternatywa dla Excela. Użytkownicy mogą zarządzać arkuszami kalkulacyjnymi, tworzyć makra, przeprowadzać obliczenia i analizować informacje.
- Draw - prosty i czytelny w obsłudze edytor graficzny służący do tworzenia i modyfikowania rysunków, wykresów i innych elementów graficznych.
- Impress - narzędzie do tworzenia i edytowania prezentacji, które możemy następnie wykorzystać do tworzenia poradników, prezentacji do szkoły/pracy.
- Base - doskonałe oprogramowanie do tworzenia i edytowania bazy danych SQL.
- Math - program do tworzenia i modyfikowania formuł, wzorów i równań naukowych.

System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Licencja: Free bezpłatna (free)
Rozmiar 247,02 MB
Ocena

64-bit
Download EuroOffice
32-bit
Download EuroOffice
Słowa kluczowe: EuroOffice pobierz pobieranie za darmo free download chomikujWPS Office  | LibreOffice  | OpenOffice.org  | Apache OpenOffice  | OpenOffice.ux.pl  | miniOffice