Program do automatycznego klikania


Nazwa Data Ilość pobrań Ocena

EasyClicker Pro 1.3 Beta

EasyClicker Pro to program, którego zadaniem jest automatyzacja niektórych czynności wykonywanych na komputerze. Program umożliwia symulowanie wciśnięcia dowolnych przycisków myszy oraz klawiszy na klawiaturze. Aplikacja umożliwia tworzenie swoich kombinacji kliknięć.
992
4.00

WinParrot 2.1.3.4

WinParrot to rozbudowany i darmowy program, mający na celu automatyzację najczęściej wykonywanych na komputerze operacji. Pozwala ono skutecznie rejestrować ruchy myszką, kliknięcia, a także czynności wykonywane za pośrednictwem klawiatury i samoczynne ich powtarzanie w dowolnym momencie.
2016-06-12
249
4.10

Free Mouse Auto Clicker 3.8.5

Free Mouse Auto Clicker to program, który służy do zautomatyzowania procesu klikania myszą lub wciskania przycisków klawiatury. Interfejs programu jest bardzo przejrzysty i oferuje zaledwie jedno okno, gdzie mamy dostęp do wszystkich ustawień oferowanych przez Free Mouse Auto Clicker. Możemy ustalić w jakich odstępach czasowych mają być wykonywane poszczególne kliknięcia myszą, zdefiniować jaki przycisk ma odpowiadać za wykonywanie danej akcji, a nawet skorzystać ze skrótów klawiaturowych.
2017-08-04
235
3.50