Nowe programy

GOG Galaxy 1.2.39.53

GOG Galaxy to oficjalny klient do obsługi popularnej platformy dla graczy GOG.com. Narzędzie umożliwia przeprowadzanie takich operacji, jak kupowanie, pobieranie i instalowanie gier, a następnie pozwala na ich uruchamianie. Wszystkie gry dostępne na platformie GOG.com są pozbawione zabezpieczeń, więc można je uruchamiać w trybie offline (bez dostępu do internetu).

Helium Music Manager 13.0.14958

Helium Music Manager to program do katalogowania zasobów muzycznych. Aplikacja daje możliwość przeszukiwania dysków w poszukiwaniu określonych plików, katalogowaniu ich, tworzeniu list odtwarzania, zmiany nazw oraz odsłuchiwaniu utworów. Dodatkowo oferuje funkcje wizualizacji, konwertowania muzyki pomiędzy najpopularniejszymi formatami, nagrywania audio i danych na płyty CD/DVD, a także importu plików z płyt Audio-CD.

Free YouTube Download 4.1.73.328

Free YouTube Download to program do pobierania klipów wideo z serwisu YouTube oraz ich konwersję do wybranych formatów (AVI, MP3, MP4, MKV, WEBM). Free YouTube Download pozwala na pobieranie materiałów wideo poprzez wklejenie lub przeciągnięcie linku do nich do głównego okna aplikacji. Możliwe jest definiowanie wyjściowej jakości filmiku (od 360p do 1080p) oraz wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z klipu i jej zapisywanie do plików MP3.

Malwarebytes 3.4.5.2467

Malwarebytes to oprogramowanie zabezpieczające, wykrywa i usuwa różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie. Dzięki niemu pozbędziemy się z komputera wirusów, robaków, trojanów, rootkitów, dialerów i oprogramowania szpiegującego. Może on stanowić dodatek do już używanego oprogramowania innej firmy.

8GadgetPack 25.0

8GadgetPack to najlepszy program, dodający do pulpitu systemów Windows 8/8.1/10 pasek boczny, na którym umieścić możemy szereg przydatnych podczas codziennej pracy gadżetów. Wśród najciekawszych znajdziemy takie, wyświetlające informacje o pogodzie, podstawowych parametrach pracy bazowych podzespołów komputera, zawartości skrzynki e-mail itp.

MixPad 5.40

MixPad to wielofunkcyjne oprogramowanie do tworzenia muzyki i miksowania już istniejących dźwięków. MixPad jest rozbudowanym programem, umożliwiającym stworzenie nieograniczonej ilości ścieżek, które następnie możemy w prosty sposób zmodyfikować lub miksować.

ActivePresenter 7.2.1

ActivePresenter to rozbudowany program do tworzenia interaktywnych prezentacji, wideo-poradników, demonstracji oraz screencastów. Oferuje bogaty zestaw funkcji pozwalających wzbogacić projekt m.in. o dodatkowe obiekty graficzne, interaktywne elementy itp.

Nmap 7.70

Nmap to program do eksploracji sieci i przeprowadzania audytów bezpieczeństwa. Aplikacja wykorzystuje niskopoziomowe pakiety IP w celu ustalenia dostępnych w sieci hostów, pracujących usług i pod kontrolą jakich systemów operacyjnych, a także rodzaju zapór ogniowych.

AdFender 2.52

AdFender to aplikacja do ochrony przed spamem, reklamami, wyskakującymi oknami (pop-ups) a także elementami śledzącymi. AdFender chroni dane użytkownika w internecie i umożliwia bezpieczne korzystanie z przeglądarki internetowej. Aplikacja współpracuje również z najpopularniejszymi komunikatorami, klientami P2P oraz przeglądarkami internetowymi (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, Avant, Chromium, K-Meleon, Maxthon, SRWare Iron i inne).

Disk Drill 2.0.0.339

Disk Drill to program przeznaczone do odzyskiwania utraconych plików. Pozwala w łatwy sposób przywrócić dane, które utraciliśmy np. poprzez nieumyślne skasowanie, działalność wirusów czy awarię sprzętu lub oprogramowania. Oprócz tego, oferuje możliwość stworzenia kopii zapasowej woluminu lub partycji z uszkodzonego nośnika na innym, nowym dysku twardym. Disk Drill obsługuje następujące systemy plików: FAT, exFAT, NTFS, HFS+ oraz EXT2/3/4.

Zemana AntiMalware 2.74.2.150

Zemana AntiMalware to skaner antywirusowy wykrywający różne szkodniki, na jakie natknąć się można w Internecie. Program skanuje cały system operacyjny zaledwie w parę minut, nie spowalniając przy tym pracy komputera.

WinISO 6.4.1.6137

WinISO to narzędzie, służące do zarządzania obrazami płyt CD/DVD/BD. Za jego pomocą możemy wykonywać różne operacje na obrazach płyt - otwierać je, edytować, wypakowywać, montować do wirtualnego napędu, a także konwertować.

Evaer Video Recorder for Skype 1.9.3.29

Evaer Video Recorder for Skype to program do rejestrowania rozmów prowadzonych za pośrednictwem komunikatora Skype. Z jego pomocą łatwo oraz wygodnie przechwycimy i zapiszemy na dysku twardym konwersację z użyciem mikrofonu i/lub kamerki internetowej.

MediaMonkey Standard 4.1.20.1864

MediaMonkey Standard to program do katalogowania i zarządzania biblioteką multimedialną w systemie Windows. Za pomocą tego programu możemy zarządzać od 100 do 50 000 plikami multimedialnymi, a także utworzonymi listami odtwarzania.

UltraVNC 1.2.1.7

UltraVNC to darmowy program do zdalnej pracy na innym komputerze podłączonym do sieci lokalnej lub Internetu, stanowiące doskonałą alternatywę dla Remote Desktop Connection Microsoftu. UltraVNC doskonale sprawdza się w zastosowaniach domowych, ale również np. w firmach, oferujących swoim klientom wsparcie i pomoc techniczną.

gBurner 4.6

gBurner to prosty w obsłudze program do nagrywania danych na nośniki CD/DVD/BD. Program umożliwia wypalanie na płytach różnego rodzaju dane, muzykę oraz materiały wideo. Jego kluczowe funkcje to obsługa dysków bootowalnych i multisesyjnych, kasowanie zawartości nośników wielokrotnego zapisu, mechanizm tworzenia bootowalnych napędów USB, a także opcje tworzenia, edycji, nagrywania, konwersji i wyodrębniania plików z obrazów dysków.

gBurner Virtual Drive 4.6

gBurner Virtual Drive to program do tworzenia i zarządzania wirtualnymi napędami CD/DVD. Narzędzie pozwala na emulowanie maksymalnie 16 wirtualnych napędów. Aplikacja w trakcie pracy jest ukryta, minimalizując się do ikony w zasobniku systemowym. W tym miejscu znajdziemy również wszystkie funkcje narzędzia, łącznie z możliwością wczytywania obrazów, dodawania nowych napędów i czyszczenia ich zawartości.

Switch Off Spolszczenie

Spolszczenie dla programu Switch Off.

Netbalancer Free 9.11.1

Netbalancer Free to program do kontrolowania i monitorowania ruchu sieciowego. Przy użyciu programu możemy ustawić dowolną prędkość pobierania i wysyłania danych dla poszczególnych aplikacji korzystających z połączenia internetowego. Oprócz tego zarządzamy wszystkimi procesami i usługami sieciowymi oraz monitorujemy każdy ich ruch w sieci.

Windows 10 Media Creation Tool

Windows 10 Media Creation Tool to niewielkie narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego systemu Windows 10. Dzięki niemu zaktualizujemy swój aktualny system do najnowszej wersji, a także stworzymy płytę DVD lub nośnik USB z instalatorem.

4K Video Downloader 4.4.7.2307

4K Video Downloader to program do pobierania klipów z serwisów YouTube, Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook oraz DailyMotion. Z jego pomocą zapiszemy na lokalnym dysku ulubione klipy w postaci plików o wybranym formacie i jakości. Aplikacja posiada minimalistyczny interfejs użytkownika, który nikomu nie powinien sprawiać trudności w obsłudze.

Reg Organizer 8.28

Reg Organizer to zaawansowany program do zarządzania rejestrem systemowym. Aplikacja oferuje bogatą ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru i systemu operacyjnego. Przy użyciu programu zwiększymy wydajność komputera oraz zlikwidujemy wszelkie błędy techniczne w systemie operacyjnym.

Folder Lock 7.7.6

Folder Lock to proste w użyciu narzędzie do zabezpieczania i ukrywania ważnych danych hasłem. Program posiada zaawansowany mechanizm szyfrujący, który pozwala zabezpieczyć pliki użytkownika 256-bitowym algorytmem. W tym wypadku osoby korzystające z programu nie muszą się o martwić o ewentualną kradzież swoich danych.

Supremo 3.3.4.995

Supremo to niewielkie i łatwe w obsłudze program, umożliwiający zdalną kontrolę komputera z systemem Windows realizowaną za pośrednictwem Internetu. Pozwala ono sterować wybraną stacją roboczą z dowolnego miejsca na świecie, nie wymagając przy tym instalacji żadnych dodatkowych komponentów.

DxO Optics Pro 11.4.2 Build 12373

DxO Optics Pro to program do obróbki zdjęć zrobionych aparatem cyfrowym, który umożliwia wykonanie całego procesu, od wyboru zdjęć po zapisanie w wybranym formacie. W odróżnieniu od innych, ten program bardzo mocno bazuje na parametrach sprzętu fotograficznego i dzięki temu parametry obróbki z jego użyciem są bardzo dobrze dopasowane do zdjęć.

SARDU 3.2.2

SARDU to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie do tworzenia nośników rozruchowych, zawierających system operacyjny Windows lub Linux, oprogramowanie antywirusowe, diagnostyczne i naprawcze.

Ferro Backup System 5.5

Ferro Backup System to sieciowa aplikacja przeznaczona do tworzenia backupu i archiwizacji danych, która działa w oparciu o architekturę klient/serwer. Pozwala wykonywać kopie zapasowe serwerów, stacji roboczych i komputerów przenośnych pracujących pod kontrolą systemów Windows, Linux i Mac OS X.

PRTG Network Monitor 19.1.48.2929

PRTG Network Monitor to program do monitorowania ruchu sieciowego. Charakteryzuje się dużą funkcjonalnością oraz możliwością przełączania się pomiędzy kilkoma interfejsami użytkownika. Program może być uruchamiany w formie osobnej aplikacji w systemie Windows lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

AxCrypt 2.1.1547.0

AxCrypt to program do szyfrowania danych na komputerze. Szyfrowanie odbywa się poprzez algorytm AES, korzystając z 128-bitowych kluczy. To daje silną i pewną ochronę, a przy tym także łatwe posługiwanie się zaszyfrowanymi plikami.

360 Total Security Essential 8.8.0.1082

360 Total Security Essential to specjalna wersja darmowego programu antywirusowego 360 Total Security. Edycja ta została pozbawiona elementów do optymalizacji pracy komputera, które nie są potrzebne wszystkim użytkownikom. Aplikacja zachowuje wszystkie funkcje ochronne: kilka silników skanujących, a także piaskownicę.

Free Video Call Recorder for Skype 1.2.69.1027

Free Video Call Recorder for Skype to program do rejestrowania oraz zapisywania na dysku komputera ścieżki audio i wideo z rozmów prowadzonych przez użytkownika przy użyciu komunikatora Skype.

System Explorer 7.0.0

System Explorer to ciekawa alternatywa dla systemowego menadżera zadań. Program umożliwia zarządzanie działającymi w środowisku Windows procesami, usługami czy nawet sterownikami i połączeniami sieciowymi. Oprogramowanie pozwala również na stały monitoring pracy procesora czy pamięci operacyjnej przy wykorzystaniu wykresu.

Wise Care 365 Free 5.27

Wise Care 365 Free to pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Program sprawdza cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

VSDC Free Video Editor 6.3.3.968

VSDC Free Video Editor to darmowy edytor do nieliniowej obróbki materiałów wideo. Program pozwala na tworzenie filmów o dowolnej złożoności i wykorzystanie w nich ciekawych efektów wizualnych oraz dźwiękowych. Program oferuje bogatą funkcjonalność, a jednocześnie posiada prosty i intuicyjny interfejs, pozwalający montowanie i modyfikowanie dowolnego filmu bez większego wysiłku.

Andy 46.16.66

Andy to bezpłatny emulator Androida, dzięki któremu na komputerze z systemem operacyjnym Windows skorzystamy z aplikacji dostępnych wyłączenia na urządzeniach przenośnych. Całość dostosowano do obsługi za pomocą myszy. Użytkowników laptopów z ekranami dotykowymi ucieszy wsparcie dla technologii Multi-Touch. Andy potrafi wykorzystać kamerę, mikrofon i inne komponenty pochodzące z PC dzięki czemu Android jest jeszcze bardziej funkcjonalny.

360 Browser 7.5.2.110

360 Browser to przeglądarka internetowa stworzona na bazie Chromium. Aplikacja podczas swojego działania wykorzystuje 2 silniki renderujące - WebKit oraz IE Web Engines. Przeglądarka posiada specjalne filtry zabezpieczające system operacyjny przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i zainfekowanymi stronami internetowymi.

PhotoZoom Pro 7.1.0

PhotoZoom Pro to zaawansowany program służące do powiększania (oraz pomniejszania) zdjęć cyfrowych bez jednoczesnej utraty ich jakości. Zawiera ono szereg bardzo złożonych mechanizmów, które pozwalają sprawnie modyfikować fotografie (nawet do rozmiaru 1x1 miliona pikseli) oraz usuwać ich różnego rodzaju niedoskonałości - szumy, artefakty itp.

SmillaEnlarger 0.9.0

SmillaEnlarger to darmowy program do wygodnego powiększania cyfrowych zdjęć bez znacznej utraty ich pierwotnej jakości. Za pomocą tej aplikacji możemy zmienić rozmiar dowolnego obrazku, przy użyciu wbudowanych narzędzi i różnych funkcji. W programie możemy powiększyć całe zdjęcie, lub jego dowolny fragment. Oprócz tego znajdziemy w nim specjalne opcje do manipulowania rozmiarem obrazka, ustawianie rozdzielczości oraz proporcji ekranu (16:9, 4:3 itd.).

JPEGsnoop 1.8.0

JPEGsnoop to program do analizy plików graficznych. Za jego pomocą odczytamy metadane, informacje EXIF, IPTC. Program wyświetla informacje takie jak nazwa aparatu użytego do zrobienia zdjęcia, programu w jakim obraz był edytowany (jeśli był), ustawienia jakie były użyte przy wykonywaniu zdjęcia, a także informacje o jakości obrazu - każdy aparat określa jakość kompresji do JPEG.

FastStone Photo Resizer 3.8

FastStone Photo Resizer to bezpłatny program umożliwiający wykonywanie różnych operacji na plikach graficznych. Za pomocą aplikacji możemy konwertować i zmieniać nazwy plików, a także wykonywać wiele innych, podstawowych czynności

XnConvert 1.79

XnConvert jest to mały i funkcjonalny program do konwersji plików graficznych. Obsługuje ponad 500 formatów (w tym także pliki RAW), umożliwiając m.in. zmianę rozmiarów zdjęć, przycinanie, nakładanie tekstu i znaków wodnych, stosowanie różnych filtrów, efektów oraz wiele więcej. Program pozwala na pracę zarówno z pojedynczymi plikami, jak również całymi ich zbiorami.

Fotosizer 3.6.0.564

Fotosizer jest to darmowy program do masowej zmiany rozdzielczości plików graficznych. Aplikacja oferuje wygodny i szybki mechanizm zmiany rozmiarów poszczególnych zdjęć, które zamierzamy udostępnić w Internecie lub wykorzystać do innych prywatnych celów.

Light Image Resizer 5.1.3.0

Light Image Resizer (dawniej znany jako VSO Image Resizer) to darmowy program przeznaczony do masowej zmiany wielkości wybranych plików graficznych na komputerze. Program jest łatwy w obsłudze.

Wise Program Uninstaller 2.34

Wise Program Uninstaller to darmowe narzędzie przeznaczone do odinstalowywania nieużywanych programów z systemu Windows. Program wyświetla szczegółową listę z zainstalowanymi aplikacjami. Oferuje błyskawiczny dostęp do edytora rejestru systemowego i wyszukiwarki Google.

PDF Architect Free 5.0.28.34044

PDF Architect Free to przeglądarka plików PDF. Program charakteryzuje się przejrzystym interfejsem graficznym opartym na mechanizmie wstążki. Aplikacja wyposażona została we wszystkie niezbędne funkcje, umożliwiające wygodne otwieranie i podstawową obróbkę plików PDF.

GeekUninstaller 1.4.5.136

GeekUninstaller to skuteczne narzędzie do usuwania wszelakich komponentów instalowanych przez użytkownika w systemie - programów, gier, sterowników oraz aktualizacji. Aplikacja charakteryzuje się prostym interfejsem, który wyróżnia się minimalizmem i skromną ilością dostępnych funkcji. Geek Uninstaller jest szybki, prosty i co najważniejsze posiada zaawansowany mechanizm do usuwania aplikacji i wszystkie ich pozostałości na dysku twardym.

Lazarus 1.8.2

Lazarus to oparte o kompilator Free Pascal zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) wzorowane na programie firmy Borland - Delphi - oraz bibliotekami Lazarus Component Library (LCL), które są odpowiednikiem VCL. Podobnie jak w Delphi 7 tworzenie okienek programu odbywa się za pomocą metody przeciągnij-i-upuść.

FireFTP 2.0.31

FireFTP to dodatek do przeglądarki stron internetowych Firefox, który umożliwia połączenie się z wybranym serwerem FTP. Nie musimy zatem uruchamiać osobnego klienta FTP, by pobrać lub umieścić pliki na serwerze. Aplikacja umożliwia bezpieczne przesyłanie plików bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Ponadto program zawiera też szereg zaawansowanych funkcji

CrossFTP 1.98.8

CrossFTP to darmowy klient FTP, Amazon S3, Amazon Glacier i Google Storage. Narzędzie charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem użytkownika i przejrzystym ekranem, podzielonym na cztery części, w których możemy przeglądać zawartość serwera oraz plików lokalnych, jak również zapoznać się z postępem transferowanych dokumentów, multimediów, itp.

Family Tree Builder 8.0.0.8453

Family Tree Builder to darmowy program służący do tworzenia, gromadzenia i obrazowania danych genealogicznych. Za jego pomocą zbudujemy tzw. drzewa genealogiczne nawet skomplikowanych linii rodowych. Program posiada przejrzysty i dostępny w języku polskim interfejs graficzny, pozwalający w wygodny sposób wprowadzać dane genealogiczne, wzbogacać je o zdjęcia, dokumenty i filmy.