GeForce GTX 980 Ti iGame Kudan - specyfikacja karty graficznej


GeForce GTX 980 Ti iGame Kudan - specyfikacja karty graficznej

Firma Colorful ogłosiła że wprowadza na rynek karty graficznej GeForce GTX 980 Ti iGame Kudan. Urządzenie została wyposażona w hybrydowy system chłodzenia, który ma zapewniać bardzo wysoką wydajność odprowadzania ciepła. Produkt oferuje też rozbudowany system zasilania, który ma zapewnić bardzo dobre możliwości podkręcania.

Model GeForce GTX 980 Ti iGame Kudan został w układ graficzny GM200 oferujący 2816 rdzeni CUDA. Taktowanie rdzenia wynosi 1000 MHz (1076 MHz w trybie Boost), a po przełączeniu na tryb OC wzrasta do 1203 MHz (1304 MHz).

Karta posiada 6 GB pamięci GDDR5, o częstotliwość pracy 1753 MHz. Użytkownik może skorzystać z trzech złączy DisplayPort i po jednym HDMI i DVI-I. Zasilanie możemy podpiąć do karty przy pomocy dwóch 8-pinowych wtyczek. Sama karta zajmuje w komputerze aż trzy sloty, ze względu na rozbudowany system chłodzenia.

Producent zastosował rozwiązanie hybrydowe. System chłodzenia zbudowany ze sporego radiatora z kilkoma rurkami cieplnymi i trzema wentylatorami powinien bez problemu poradzić sobie z odprowadzeniem ciepła. Sprzęt ma pojawić się na półkach sklepowych w najbliższym czasie. Producent nie podał niestety ceny swojej nowej karty.


GeForce GTX 980 Ti iGame Kudan - specyfikacja karty graficznej

Zobacz także:
W 2018 roku SpaceX wyśle statek na Marsa Elon Musk i jego SpaceX nie kryją swoich ogromnych ambicji związanych z podbojem kosmosu. Firma ogłosiła, że wyśle bezzałogowy Red Dragon na Czerwoną Planetę już za dwa lata, czyli w 2018 roku.

Hover Camera - składany selfie dron Chiński startup Zero Zero Robotics zaprezentował drona o nazwie Hover Camera, który będzie za nami podążać, robiąc nam zdjęcia lub nagrywając film.

Samsung pracuje nad samodzielnymi goglami VR Samsung potwierdził, że pracuje nad samodzielnymi goglami wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie miałoby oferować bardzo wysoką jakość, porównywalną z Oculus Riftem i HTC Vive. Przedsiębiorstwo ujawniło też, że bada możliwość implementacji funkcji rozpoznawania gestów i śledzenia rąk.

Zamknięcie usługi GG Dysk GG Dysk, to jedna z wielu dostępnych usług przechowywanie danych w chmurze. Każdy użytkownik GG po rejestracji swojego konta dostawał w niej 5 GB przestrzeni na swoje pliki.

Apple odświeża 12-calowego MacBooka W ofercie firmy Apple pojawiły się nowe 12-calowe MacBooki, w tym model wyposażony w obudowę w kolorze różowym. MacBook 2016 będzie dostępny w czterech wariantach kolorystycznych: złotym, srebrnym, szarym i po raz pierwszy w kolorze różowego złota, który na pewno spodoba się kobietom.