ADATA wprowadza do oferty kabel USB z wtyczką, której nie trzeba odwracać


ADATA wprowadza do oferty kabel USB z wtyczką, której nie trzeba odwracać

ADATA zaprezentowała kolorowe przewody z pomysłowo zaprojektowaną wtyczką, która zawsze, niezależnie od położenia, będzie pasować do tradycyjnego portu USB. Podobnie jak w przypadku wtyczek z odwracalnym złączem USB-C. W ten sposób ADATA pozbyła się uciążliwego problemu odpowiedniego podpinania kabla.

Nowe kable ADATA zostały zaprojektowane do przesyłania prądu o natężeniu 2,4A, co pozwala na szybsze ładowanie urządzeń niż za pomocą konwencjonalnych kabli. Mają także wytrzymały nylonowy oplot, dzięki czemu będziemy mogli dłużej używać tego kabla. Obudowa wtyczek wykonana jest z aluminium, które pełni także rolę ekranu. Kabel jest dostępny w siedmiu różnych wersjach kolorystycznych (czarnej, niebieskiej, czerwonej, białej, fioletowej, złotej oraz różowej) i ma długość 1 metra. Sugerowana cena to 19,99 PLN brutto. Kable objęte są 24-miesiączną gwarancją producenta.


Zobacz także:
W 2018 roku SpaceX wyśle statek na Marsa Elon Musk i jego SpaceX nie kryją swoich ogromnych ambicji związanych z podbojem kosmosu. Firma ogłosiła, że wyśle bezzałogowy Red Dragon na Czerwoną Planetę już za dwa lata, czyli w 2018 roku.

Hover Camera - składany selfie dron Chiński startup Zero Zero Robotics zaprezentował drona o nazwie Hover Camera, który będzie za nami podążać, robiąc nam zdjęcia lub nagrywając film.

Samsung pracuje nad samodzielnymi goglami VR Samsung potwierdził, że pracuje nad samodzielnymi goglami wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie miałoby oferować bardzo wysoką jakość, porównywalną z Oculus Riftem i HTC Vive. Przedsiębiorstwo ujawniło też, że bada możliwość implementacji funkcji rozpoznawania gestów i śledzenia rąk.

Zamknięcie usługi GG Dysk GG Dysk, to jedna z wielu dostępnych usług przechowywanie danych w chmurze. Każdy użytkownik GG po rejestracji swojego konta dostawał w niej 5 GB przestrzeni na swoje pliki.

Apple odświeża 12-calowego MacBooka W ofercie firmy Apple pojawiły się nowe 12-calowe MacBooki, w tym model wyposażony w obudowę w kolorze różowym. MacBook 2016 będzie dostępny w czterech wariantach kolorystycznych: złotym, srebrnym, szarym i po raz pierwszy w kolorze różowego złota, który na pewno spodoba się kobietom.