Zaktualizowaliście już swoje Playstation 4?


Zaktualizowaliście już swoje Playstation 4?

Jeszcze przed weekendem Sony udostępniło posiadaczom konsol Playstation 4 bardzo ważną, rewolucyjną pod wieloma względami aktualizację oznaczoną numerem 3.50. Okazuje się, że pozytywnych zmian jest więcej niż zapowiadano! Aktualizacja 3.50 do Playstation 4 została już udostępniona - jeśli jeszcze nie zaktualizowaliście swoich konsol, zróbcie to czym predzęj, bowiem warto! Zmian jest naprawdę dużo, a najważniejszą z nich wydaje się być funkcja Remote Play, która pozwala strumieniować gry na konsolę Playstation 4 z komputerów PC wyposażonych w systemy Windows 8 i Windows 10.

Jakie inne zmiany przynosi aktualizacja 3.50? Nareszcie otrzymacie powiadomienie, gdy Wasi znajomi pojawią się online, a dzięki funkcji Share prześlecie zarejestrowane nagrania prosto na serwis Dailymotion. Przydatne wydaje się także tworzenie wydarzeń. Większość nowości prezentuje poniższe wideo. Okazuje się jednak, że Sony postanowiło zaskoczyć jeszcze kilkoma innymi, prócz zapowiadanych, rzeczami.

Drobnym upsrawieniem jest na pewno możliwość wyłączenia powiadomień ekranowych w momencie przechwytywania zrzutu ekranu. Pojawiła się także możliwość stworzenia wirtualnej drużyny, złożonej z 2 do 8 graczy (można ustawić limit).


Zobacz także:
W 2018 roku SpaceX wyśle statek na Marsa Elon Musk i jego SpaceX nie kryją swoich ogromnych ambicji związanych z podbojem kosmosu. Firma ogłosiła, że wyśle bezzałogowy Red Dragon na Czerwoną Planetę już za dwa lata, czyli w 2018 roku.

Hover Camera - składany selfie dron Chiński startup Zero Zero Robotics zaprezentował drona o nazwie Hover Camera, który będzie za nami podążać, robiąc nam zdjęcia lub nagrywając film.

Samsung pracuje nad samodzielnymi goglami VR Samsung potwierdził, że pracuje nad samodzielnymi goglami wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie miałoby oferować bardzo wysoką jakość, porównywalną z Oculus Riftem i HTC Vive. Przedsiębiorstwo ujawniło też, że bada możliwość implementacji funkcji rozpoznawania gestów i śledzenia rąk.

Zamknięcie usługi GG Dysk GG Dysk, to jedna z wielu dostępnych usług przechowywanie danych w chmurze. Każdy użytkownik GG po rejestracji swojego konta dostawał w niej 5 GB przestrzeni na swoje pliki.

Apple odświeża 12-calowego MacBooka W ofercie firmy Apple pojawiły się nowe 12-calowe MacBooki, w tym model wyposażony w obudowę w kolorze różowym. MacBook 2016 będzie dostępny w czterech wariantach kolorystycznych: złotym, srebrnym, szarym i po raz pierwszy w kolorze różowego złota, który na pewno spodoba się kobietom.