Corsair dłuższa gwarancja na wybrane modele zasilaczy


Corsair dłuższa gwarancja na wybrane modele zasilaczy

Corsair jest jednym z lepszych i cenionych producentów zasilaczy komputerowych. Producent postanowił że przedłuży okres gwarancyji swoich topowych PSU z 7 do 10 lat. Począwszy od dzisiaj, modele z serii AXi, HXi, RMi oraz RMx otrzymują 10 lat gwarancji producenta, natomiast w przypadku modeli z serii AX, HX (za wyjątkiem wersji o mocy 520, 620 i 1000 W) i SF nadal obowiązuje ona przez 7 lat (co i tak można uznać za bardzo długi okres gwarancyjny). Przedłużenie gwarancji nie wiąże z koniecznością dodatkowej rejestracji na stronie internetowej czy podejmowania jakichkolwiek innych działań. Przedstawiciele firmy sądzą, że takich ruch utwierdzi klientów w przekonaniu o wysokiej niezawodności wyżej wymienionych produktów.

Kampania obejmuje wszystkie zasilacze, ale jej postanowienia nie działają wstecz, zatem 10-letnią gwarancję otrzymają tylko jednostki świeżo zakupione. Gwarancja na zasilacze nabyte przed 8 kwietnia nie zostanie wydłużona, podobnie zresztą jak gwarancja na modele nieuwzględnione na liście.

Warto również wspomnieć, że dotychczas tak długą gwarancję na zasilacze oferowała jedynie firma EVGA - również tylko na topowe modele ze swojej oferty.


Zobacz także:
W 2018 roku SpaceX wyśle statek na Marsa Elon Musk i jego SpaceX nie kryją swoich ogromnych ambicji związanych z podbojem kosmosu. Firma ogłosiła, że wyśle bezzałogowy Red Dragon na Czerwoną Planetę już za dwa lata, czyli w 2018 roku.

Hover Camera - składany selfie dron Chiński startup Zero Zero Robotics zaprezentował drona o nazwie Hover Camera, który będzie za nami podążać, robiąc nam zdjęcia lub nagrywając film.

Samsung pracuje nad samodzielnymi goglami VR Samsung potwierdził, że pracuje nad samodzielnymi goglami wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie miałoby oferować bardzo wysoką jakość, porównywalną z Oculus Riftem i HTC Vive. Przedsiębiorstwo ujawniło też, że bada możliwość implementacji funkcji rozpoznawania gestów i śledzenia rąk.

Zamknięcie usługi GG Dysk GG Dysk, to jedna z wielu dostępnych usług przechowywanie danych w chmurze. Każdy użytkownik GG po rejestracji swojego konta dostawał w niej 5 GB przestrzeni na swoje pliki.

Apple odświeża 12-calowego MacBooka W ofercie firmy Apple pojawiły się nowe 12-calowe MacBooki, w tym model wyposażony w obudowę w kolorze różowym. MacBook 2016 będzie dostępny w czterech wariantach kolorystycznych: złotym, srebrnym, szarym i po raz pierwszy w kolorze różowego złota, który na pewno spodoba się kobietom.