Strona główna > Multimedia Pobieranie wideo


Free YouTube Download

Free YouTube Download

4.1.73.328   PL
Free YouTube Download
Free YouTube Download to program do pobierania klipów wideo z serwisu YouTube oraz ich konwersję do wybranych formatów (AVI, MP3, MP4, MKV, WEBM). Free YouTube Download pozwala na pobieranie materiałów wideo poprzez wklejenie lub przeciągnięcie linku do nich do głównego okna aplikacji. Możliwe jest definiowanie wyjściowej jakości filmiku (od 360p do 1080p) oraz wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z klipu i jej zapisywanie do plików MP3.

Uwaga
W trakcie procesu instalacyjnego, kreator proponuje zmianę ustawień przeglądarki internetowej (strona startowa, domyślny silnik wyszukiwania) jak również instalacje dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.


System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8
Licencja: bezpłatna (adware)
Rozmiar 32,61 MB
Ocena

download
Słowa kluczowe: Free YouTube Download pobierz pobieranie za darmo free download chomikuj


Powiązane / przydatne / podobne programy:

Nazwa Data Ilość pobrań Ocena

YTD Video Downloader

YTD Video Downloader 5.8.7 Basic PL

YouTube Downloader to narzędzie do pobierania z Internetu krótkich klipów wideo. Program pozwala na zapisywanie na dysku komputera filmików pochodzące nie tylko z serwisu YouTube, ale również Bing Video, Blip.tv, DailyMotion, Facebook, Metacafe, Google Video i wielu innych. Programem jest bardzo prosta i ogranicza się do wklejenia w głównym jego oknie linku do wybranego klipu.
2017-10-20 789 3.40

Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader 3.8.2.2 PL

Freemake Video Downloader to program służący do pobierania klipów wideo z takich serwisów jak YouTube, Dailymotion, Vimeo, Google, Facebook, Metacafe itp. Aplikacja posiada bardzo przejrzysty i dopracowany interfejs.
2018-03-28 448 4.60

YouTube Downloader HD

YouTube Downloader HD 2.9.9.42

Youtube Downloader HD to bezpłatne narzędzie do pobierania klipów wideo z serwisu YouTube. Pozwala ono zapisywać filmiki w formatach FLV oraz MP4, obsługując przy tym ściąganie materiałów w jakościach HD i Full HD.
2018-11-14 406 4.00

Freemake Youtube Mp3 Boom

Freemake Youtube Mp3 Boom 1.0.6.1

Freemake Youtube Mp3 Boom to darmowy program do pobierania klipów z serwisu YouTube i zapisywanie ich ścieżki dźwiękowej do plików MP3. Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą, na którą duży wpływ ma dopracowany i intuicyjny interfejs graficzny. Wśród pozostałych zalet narzędzia wymienić należy szybkość działania - w tym przypadku konwertowania pobranych klipów.
2018-12-29 195 4.50

VDownloader

VDownloader 4.5.2902

VDownloader to popularny program do pobierania materiałów z takich serwisów jak: YouTube, Facebook, Dailymotion, Vimeo, VK, Metacafe, Break.com, Liveleak, Youku, Rutube, TED, itp. Podczas pobierania istnieje możliwość konwersji do jednego z kilku formatów w tym do AVI, MPEG oraz PSP.
2018-02-04 502 3.50
YTD Video Downloader  | VDownloader  | YouTube Song Downloader  | xVideoServiceThief  | Freemake Video Downloader  | Free YouTube to MP3 Converter  | YouTube Downloader HD  | 4K Video Downloader  | aTube Catcher  | Freemake Youtube Mp3 Boom