Czym otworzyć .css


Kaskadowe arkusze stylów (ang. Cascading Style Sheets) to język służący do opisu formy prezentacji (wyświetlania) stron WWW. Ma za zadanie oddzielić treść od prezentacji wizualnej witryny pozostawiając czytelny kod HTML.Programy dzięki którym otworzysz plik z rozszerzeniem .css:


Nazwa Data Ilość pobrań Ocena

Notatnik


Notepad++

Notepad++ 7.5.6

Notepad++ to darmowy edytor kodu źródłowego obsługującego wiele języków oraz zastępca domyślnego Notatnika. Program działa w systemie Windows i jest na licencji GPL. Notepad++ jest doskonałym zamiennikiem dla wbudowanego w systemie notatnika. Sprawdza się zarówno przy pisaniu zwykłego tekstu, jak i również podczas programowania.
2018-04-04 2534 4.40

PSPad

PSPad 4.6.2 Build 2750

PSPad to rozbudowany edytor dla programistów i nie tylko. PSPad jest doskonałą propozycją dla każdego programisty ceniącego sobie duże możliwości konfiguracji oraz polski interfejs użytkownika.
2017-04-07 466 4.20

Notepad2

Notepad2 4.2.25

Notepad2 jest małym i szybkim edytorem tekstu będącym doskonałym zamiennikiem standardowego Notatnika Windows. Poza milszym dla oka wyglądem program oferuje całą gamę łatwo dostępnych opcji dla bardziej zaawansowanych użytkowników - konwersję zakończeń linii pomiędzy formatami Unix/Mac/Windows
404 4.00


Rozszerzenia plików