Czym otworzyć .rtf


RTF jest to format pliku tekstowym, który obsługuje tekst sformatowany. Plik w formacie RTF może zawierać kilka rodzajów formatowania tekstu, jak i obrazów zapisanych w pliku tekstowym. Pliki RTF są dokumenty tekstowe, które mogą być tworzone, otwierane, przeglądane, edytowane lub zmodyfikowane za pomocą popularnych aplikacji do przetwarzania tekstu dla komputerów Mac i Microsoft Windows.Programy dzięki którym otworzysz plik z rozszerzeniem .rtf:


Nazwa Data Ilość pobrań Ocena

WordPad

Microsoft Office Word


AbiWord

AbiWord 2.9.4

AbiWord to darmowy, wieloplatformowy edytor tekstu. Program z powodzeniem może stanowić alternatywne dla wbudowanego w systemie Windows WordPada. AbiWord z wyglądu przypomina Worda z wcześniejszych odsłon pakietu MS Office, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów w korzystaniu z tego programu.
2015-10-20 325 3.60

LibreOffice

LibreOffice 6.0.3

LibreOffice to alternatywny pakiet na bazie OpenOffice, do którego prawa posiada firma Oracle. Rozwijany jest przez organizację The Document Foundation stworzoną przez członków społeczności OpenOffice. Projekt jest wspierany przez takie firmy i organizacje jak Canonical, Fundacja Wolnego Oprogramowania, Google, Novell czy Red Hat.
2018-04-08 868 4.50


Rozszerzenia plików